freshcup-logo.png

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Visas atbildes vienuviet…

Zemāk skatiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un neskaidrībām par FreshCUP™.
Nevarat atrast meklēto atbildi? Lūdzu, sazinieties ar FreshCUP™ komandu, apmeklējot mūsu kontaktu lapu.
FreshCUP™ var nomazgāt un dezinficēt 200 krūzītes stundā. Tas ir vairāk nekā lieto lielākajā daļā kafejnīcu, biroju un citu darbavietu. Krūzītes, šķīvjus un galda piederumus var mazgāt ātri, bez nekārtības un jucekļa izlietnē. Tā kā jums nevajadzēs gaidīt teju nemaz, tādas lielas korporācijas kā Intel un Motorola ir padarījušas FreshCUP™ par savu biroju vides un kultūras sastāvdaļu, baudot svaigas un tīras tasītes visu diennakti. Mājās tā ir ideāli piemērota tieši nelielā izmēra dēļ – ietaupa laiku un naudu trauku mazgājamās mašīnas darbības izmaksām un palīdz saglabāt visbiežāk izmantotos priekšmetus pieejamus lietošanai 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tas ir patiess brīnums jaunajām māmiņām – vairs nav jāgaida, kamēr mantiņas, graužamās rotaļlietas zobu nākšanas laikā un pudelītes mērcējas!
Arī jūsu apkopēja laiks ir vērtīgs, un ar FreshCUP™ jūsu virtuvē tas tiks izmantots efektīvāk. Ļaujiet apkopējam koncentrēties uz grīdas un biroja virsmu tīru un higiēnisku uzturēšanu – gan apkopējs, gan jūsu darbinieki varēs veicināt kopējo biroja efektivitāti un tādējādi baudīt patīkamāku darba vidi, nevis tērēt laiku, mazgājot krūzītes ar mikrobiem piesūcinātu sūkli (un strīdoties par to, kura kārta ir pienākusi!).
Jā, saskaņā ar labi dokumentētiem pētījumiem lielākā daļa virtuves sūkļu pārnes lielu skaitu mikrobu un baktēriju no krūzes uz krūzi. FreshCUP™ mazgāšanas līdzekļi iznīcina visus mikrobus un baktēriju kolonijas. Tas palīdz izvairīties no slimošanas un zaudētām darba stundām, kas ir ieguvums gan mājās, gan darba vietā.
Lielākajai daļai cilvēku patiesībā nepatīk no tām dzert, un, lai gan vienreizlietojamās krūzes ir ērtas, tās sadalās miljonos sīku, toksisku daļiņu, kas nekad nepazudīs. Pat ja jums tas tiešām netraucē, tas ir dārgi, piesārņo vidi, rada atkritumus, aizņem daudz vietas, kaitē videi un nenodrošina tādu kvalitātes sajūtu, kādu jūs gūsiet, dzerot no savas mīļākās krūzes, kas mazgāta mikrobus nesaturošā FreshCUP™.
Jā, FreshCUP™ mazgāšanas līdzekļi ir 100 % bioloģiski noārdāmi, kas nozīmē, ka divi pretēji pH mazgāšanas līdzekļi viens otru neitralizē. Kad 30 sekunžu ilgā tīrīšanas procesā tiek izmantotas to pilnvērtīgās, neatšķaidītās ķīmiskās īpašības, līdzekļi tiek izskaloti neitrālā veidā kā notekūdeņi.
Nē, FreshCUP™ mazgāšanas līdzekļa kārtridži (atkarībā no modeļa) izmazgā no 600 līdz 800 glāzēm. Katra cikla laikā uz krūzēm tiek izsmidzināts kontrolēts daudzums, atšķirībā no citiem tīrīšanas līdzekļiem, kas ir lētāki, bet ātrāk izlietojas. Turklāt FreshCUP™ izmanto tikai 0,6 L ūdens uz vienu krūzīti salīdzinājumā ar 2,5 L ūdens, kas tiek izmantots mazgājot ar rokām.
Jā! FreshCUP™ ir pilnīgi drošs, viegli lietojams un ietaupa jūsu laiku, pūles un vietu – tas ir lieliski piemērots aizņemtiem vecākiem. Ar FreshCUP™ jūs varat mazgāt zīdaiņu pudelītes mazāk nekā 3 minūtēs – īsākā laikā, nekā nepieciešams, lai pagatavotu tēju. Tas ir neticami ērti arī bērnu aprūpes centriem – cik daudz mantiņu, graužamo rotaļlietu zobu nākšanas laikā un pudelīšu ir jāmazgā un cik reizes dienā jāsterilizē?!  Un cik neērti un satraucoši tas var būt, ja kaut kas no tā visa nav pietiekami izmērcēts, bet jums tas ir ļoti vajadzīgs?! FreshCUP™ novērš šo stresu un ļauj aprūpētājiem brīvi pievērsties aprūpē esošajiem bērniem.
Jā, ir! FreshCUP™ ir jauna veida ierīce mājai vai darbavietai, taču līdzīgi bija arī faksi, datori, mobilie tālruņi utt., un tagad tie netiek uzskatīti par luksusa precēm. Nodrošināt darbinieku veselību un samazināt darba kavējumu skaitu mūsdienu darbavietā noteikti nav nekāda greznība, un mājās jūs ietaupāt trauku mazgājamās mašīnas rokas un ilgu tās darbības laiku…
Protams! Vienkāršojiet savu dzīvi – acumirklī pazudīs nebeidzamās netīrās kaudzes ar glāzēm, šķīvīšiem, tējkarotītēm un glāzēm!
FreshCUP™ ir nepieciešama tikai piekļuve ūdenim, kanalizācijai un elektrībai. To var pieslēgt pie jebkuras aukstā ūdens pieslēguma vietas. Tam ir īpašs noņemams sildītājs, kas uzsildīs ūdeni līdz 80˚C (176˚F). Standarta uzstādīšana aizņem mazāk nekā stundu, un tai nepieciešama elektrība un kanalizācija, tāpat kā jebkurai citai parastai trauku mazgāšanas mašīnai.
Nelieli un bieži lietoti priekšmeti, piemēram, tējas/kafijas tasītes un apakštasītes, pusdienu šķīvji, galda piederumi, atkārtoti lietojamas krūzes un dzērienu pudeles, piena krūzes, frizieru/ frizētavu rīki, rotaļlietas, zīdaiņu pudelītes, graužamās mantiņas zobu nākšanas laikā. Un mammas un tēta dzērienu glāzes dienas beigās…!
Salīdzinājumā ar trauku mazgāšanas mašīnu, FreshCUP™ ir tas pats, kas mikroviļņu krāsns koka malkas plītij. FreshCUP™ izmazgā krūzītes 30 sekunžu laikā, kamēr trauku mazgājamā mašīna aizņem daudz laika, lai uzpildītos ar ūdeni, un pēc tam darbojas 45 minūtes vai ilgāk, pat ja jums vajadzīgas tīras krūzītes TŪLĪT. Pat komerciālā virtuvē, kur, iespējams, jau ir uzstādīta komerciāla trauku mazgājamā mašīna, FreshCUP™ rūpējas par mazākiem, biežāk izmantotiem priekšmetiem, un to var uzstādīt ērti sasniedzamā vietā pie apkalpošanas letēm.

Jā, simtiem kafejnīcu un restorānu izmanto FreshCUP™. Ja ierīci aprīkoto ar 3 kW sildītāju, to var nepārtraukti darbināt intensīva lietojuma vietās, un tā lepojas ar mūsdienīgu augstākās kvalitātes aprīkojumu. Komplektācijā ir iekļauta pilna viena gada produkta garantija.

Mājās: FreshCUP™ samazina neproduktīvu laika patēriņu virtuvē, mazgājot atsevišķus priekšmetus. Tas ļauj ietaupīt laiku, kuru velti tērējat, kamēr beidzas trauku mazgājamās mašīnas cikls, lai tases un glāzes būtu gatavas lietošanai visas dienas garumā.
Darbā: FreshCUP™ palīdz samazināt darba kavējumu skaitu, ko izraisa nepietiekami dezinficētu tasīšu un galda piederumu izraisītas slimības. Novērš laika izšķērdēšanu tīrīšanas strīdiem un veicina kopumā patīkamu biroja vidi. Liela vērtība katram mazgāšanas ciklam un neliels patērētā ūdens daudzums.

AlliancePlast SIA un pilnvarotie izplatītāji ir vienīgie FreshCUP™ piegādātāji Latvijā. Tirgū nav citas tik augstvērtīgas, efektīvas un izdevīgas ierīces. Šī ir gudra, izturīga, ekonomiska un pievilcīga ierīce, kas ietaupa jūsu laiku, naudu un enerģiju, veicot nebeidzamo krūzīšu, trauku un glāžu mazgāšanu mājās un birojos. Ar katru kārtridžu var izmazgāt līdz 1000 krūzītēm, jūsu skapjos vairs nebūs nepieciešams uzglabāt vienreizlietojamās vai atkārtoti lietojamās krūzītes, un jums būs tīra sirdsapziņa par to, ka, izvēloties FreshCUP™, jūs palīdzējāt padarīt drošāku vidi.

Vai ir vēl jautājumi?

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare